Kalendarz wydarzeń

Brak wydarzeń

Reklama

Vehikuł Czasu - Wągrowiec

Ocena: Brak ocen

Informacje o klubie

NazwaVehikuł Czasu
AdresMikołaja Reja 59A
Kontakt tel.509 100 440
Strona wwwhttp://www.vehikulczasu.pl


Vehikuł Czasu w Wągrowcu to miejsce, gdzie w piątki oraz soboty odbywają się imprezy z DJ’em oraz wokalistą. Zabieramy Was w muzyczną podróż do lat 80′tych oraz 90′tych ubiegłego wieku. Gramy także współczesne taneczne rytmy.

Klub zlokalizowany na tyłach marketu charakteryzuje się ciepłym oraz ekskluzywnym wystrojem. Nowoczesne oświetlenie LED’owe w połączeniu z bardzo dobrym nagłośnieniem tworzy idealne miejsce do zabawy. Nad bezpieczeństwem gości czuwa wykwalifikowana ochrona. Dodatkowo lokal objęty jest systemem monitoringu. Bogato zaopatrzony bar zadowoli każdego klienta, a nasi barmani sprostają wymaganiom nawet najbardziej wybrednych gości. Wysoki poziom obsługi to jedna z głównych cech Vehikułu Czasu.
Vehikuł Czasu to miejsce, które dostosowuje się do potrzeb klientów. Staramy się zaskakiwać kreatywnymi pomysłami. Warto nas odwiedzić by się porządnie pobawić, ale także, aby spotkać się i porozmawiać ze znajomymi.

Zdjęcia z klubu


Najnowsze galerieKomentarze
Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję